رنگ های داخل ساختمان و رنگ شناسی در ساختمانها | بلاگ

رنگ های داخل ساختمان و رنگ شناسی در ساختمانها

تعرفه تبلیغات در سایت

موضوعات وب

آخرین مطالب

امکانات وب

کد کج شدن تصویر

  

 

رنگ دلخواه شما نشانگر قدرتها و ضعفهاي شخصيت شماست. انتخاب رنگها به ناخود آگاه انسان برميگردد. به همين جهت روان شناسان از طريق رنگها و انتخاب آن توسط افراد مختلف به نقاط شخصيتي آنها دست مي يابند. در مکانها و شرايط مختلف بر اساس مشاغل و موقعيت جغرافيايي انسانها از رنگهاي خاصي براي پوشش استفاده ميکنند. پس اين موضوع خود دليل آشکاري است براي اثبات اين که رنگها مفاهيم و معاني مختلفي را ميرسانند...

 

 

اگر شما رنگ قرمز را ميپسنديد و اکثرا قرمز ميپوشيد شما انساني رقابتي و بلند پرواز هستيد و دوست داريد هميشه در مرکز توجه باشيد. قرمز مظهر مديريت و قدرت است. شما بر روي نتيجه و موفقيت تمرکز مي کنيد. فقط بايد زمان بيشتري صرف گوش کردن و توجه به احساسات ديگران بکنيد.

 

اگر شما لباسهاي صورتي زياد ميپوشيد شما طبيعتي خونگرم و دوست داشتني داريد. صورتي نشانه درک بالا و همدردي با ديگران است. هرچند شما ممکن است مثل بچه ها بدون عزم راسخ احتياج به حمايت ديگران داشته باشيد. روي هم رفته صورتي چون ادغام قرمز با حرارت و پاکي سفيد است خصوصيات اين دو را نيز شامل ميشود.اگر شما نارنجي ميپوشيد شما اهل عمل هستيد و شايسته. نارنجي نماينده استقلال، خلاقيت و سازماندهي است. شما بايد سعي کنيد که بر ديگران چيره نشويد.

 

 

 نارنجي نمايانگر معنويت نيز ميباشد.کسي که دوست دارد فعال باشد و زندگي را تجربه کند زرد ميپوشد. کسي که اين رنگ را انتخاب ميکند ذهن جالب و شخصيت مهيجي دارد. زرد نمايانگر سرزندگي، ارتباط و اعمال خود بخودي است. کسي که زرد را ميستايد از هر شي تازه و مدرن استقبال ميکند.  فقط بايد سعي کند که تضادها را هم از ياد ببرد.کسي که رنگ سبز ميپوشد آدم خيرانديشي است. او به زندگي نگاه ميکند و ترجيح ميدهد در کناره راه بايستد. سبز نمايانگر صلح و هماهنگي است. کسي که سبز را انتخاب ميکند حساس و هنرمند است.

 

 

 اما بهتر است که رنگهاي بيشتري به مداد رنگي زندگي خود اضافه کند تا بيشتر با ديگران در زندگي سهيم شود.کسي که لباس آبي کم رنگ را انتخاب ميکند حساس و باهوش است. آبي روشن نمايانگر تخيل خوب، خلاقيت و نگاه عملي به زندگي است. کسي که اين رنگ را ميپسندد بايد سعي کند که توانايي آناليز کردن را براي حل مشکلاتش به کار گيرد.آبي تيره کسي را ميطلبد که احساسات عميق داشته باشد. کسي که تيزهوش و متکي به خود باشد. کسي که آماده براي مسئوليت پذيري و تصميم گيري قاطع باشد. فقط بايد سعي کند که خودش را با عواطف همراه کند که دچار افسردگي نشود.اين رنگ رنگي جدي است که معمولا براي ارتش استفاده ميشود.بنفش متعلق به انسانهايي با روح آزاد همراه با هوش شهودي است. کسي که دوست دارد قابليت هاي ديگري از واقعيت ها و افکار غير معمول استخراج کند.

 

 

او اشتياق بالا و خوش بيني زيادي دارد. فقط بايد مواظب خودخواه شدن باشد.کسي که قهوه اي را ميپسندد بسيار انسان متواضعي است. او راستگوست و يک زندگي معمولي را ميگذراند. او به متعلقات زمين مثل غذا و نوشيدني علاقه دارد.

 

 

همچنين قدر يک همراه خوب را ميداند.شخصيت مثبت و موزون متعلق به کسي است که رنگ سفيد را انتخاب ميکند. زماني که به بن بست ميرسد شروع دوباره همه چيز را برايش ممکن مي کند. اين انسان بسيار متکي به خود است پس بايد مواظب باشد که با ديگران زياد در ارتباط باشد تا تنها نماند. يک انسان منضبط و قوي کسي است که به رنگ سياه علاقه دارد. او ممکن است يکدنده باشد و اصلا انعطاف پذير نباشد. سياه نمايانگر قدرت و دفاع از هدفها است. 

 

 آماده ارائه خدمات به انواع شرکتها ، نهادها ، بیمارستان ها ، شهرداری ها و غیره
آماده ارائه خدمات به شما هموطن عزیز در اسرع وقت

تماس با ما : ۷۶۸۰۳۵۴ – ۰۹۱۲ * بابک قلی پور

 

سایت ما :     http://naghashi.org/ 

 

 

نقاشی ساختمان,رنگ آمیزی ساختمان,رنگ امیزی ساختمان,رنگ کاری ساختمان,نقاشی ساختمان,رنگ روغنی ساختمان,رنگ آمیزی ساختمان,نقاش ساختمان,رنگ روغن ساختمان,انواع رنگ آمیزی ساختمان,آموزش رنگ آمیزی ساختمان,ترکیب رنگهای ساختمانی,ترکیب رنگ در نقاشی ساختمان,ترکیب رنگها در نقاشی ساختمان,انواع رنگ ساختمان,نقاشی رنگ روغن ساختمان,اصول رنگ آمیزی ساختمان,ترکیب رنگ ساختمان,بتونه کاری دیوار,بهترین نوع رنگ ساختم ,رنگ کردن ساختمان,رنگ ساختمان,رنگ کاری ساختمان,ساخت بتونه ساختمان,ترکیب رنگها برای نقاشی ساختمان ,رنگ امیزی ساختمان,ساختن رنگ ساختمان,رنگ پلاستیک روی رنگ روغنی,رنگ های ساختمان,بتونه کاری,ترکیب رنگها در نقاشی ساختمان,ترکیب رنگ ساختمانی,جدول ترکیب رنگهای ساختمانی,آموزش بتونه کاری دیوار,آموزش رنگ آمیزی ساختمان,اصول رنگ آمیزی ساختمان,پمپ رنگ,رنگ های ساختمانی,رنگامیزی ساختمان,رنگ روغن دیوار,رنگ روغن ساختمانی,قیمت رنگ آمیزی ساختمان,نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان,نقاشی ساختمان رنگ روغن,نقاشی ساختمان با غلطک,نقاشی ساختمان با پیستوله,نقاشی ساختمان رنگ روغن,رنگ پلاستیک روی رنگ روغن,رنگ پیکوکالر,ترکیب رنگهای ساختمان,ترکیب رنگ های ساختمانی,رنگهای ساختمان,رنگ روغنی پایه آب,طرح رنگ آمیزی ساختمان,انواع رنگ امیزی ساختمان,ترکیب رنگ ساختمانی,ترکیب رنگ برای نقاشی ساختمان,آموزش رنگ زدن ساختمان,آموزش رنگ کاری ساختمان,آموزش رنگ کردن ساختمان,اصول رنگ امیزی,آموزش رنگ آمیزی فلز,آموزش رنگ کردن ساختمان,اموزش بتونه کردن دیوار,...
نویسنده : قلی پور بازدید : 734 تاريخ : يکشنبه 27 اسفند 1391 ساعت: 22:44