انواع رنگ نقاشی بلکا

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

آخرین مطالب

امکانات وب

کد کج شدن تصویر
چکیده : بلکا چیست؟ نقاشی بلکا چیست؟ برای دیدن کاتولوگ بلکا از لینک های زی... با عنوان : انواع رنگ نقاشی بلکا بخوانید :

  بلکا چیست؟ نقاشی بلکا چیست؟

 

  برای دیدن کاتولوگ بلکا از لینک های زیر استفاده کنید

 

نقاشی بلکا مناسبترین پوشش جهت دیوار و سقف ساختمانهای مسکونی ، تجاری ، هتلها ، بیمارستانها ، مراکز تفریحی ، ورزشی ، استودیوهای صدا برداری و غیره میباشد . دارای قابلیتهای فراوانی بوده که آن را از هر نظر در برابر انواع پوشش ها صاحب برتری مینماید . ارایه گر بی نهایت رنگ برای سلایق گوناگون و نیز منطبق بر انواع دکوراسیون میباشد . از الیاف طبیعی و سلولوزی تولید گردیده و در حین و نیز بعداز اجرا بو و گرد و غباری به همراه نخواهد داشت .


بلکا نیاز به زیر سازی نداشته و همچنین کاملا عیب زیر کار را می پوشاند و به راحتی بر روی کلیه سطوح قابل اجرا میباشد و سرعت اجرایی آن بسیار بالا است .پوشش بلکا دوده و ذرات معلق در هوا را از خود دور نموده و به راحتی قابل شستشو میباشد .

 

  برای دیدن کاتولوگ بلکا از لینک های زیر استفاده کنید

در برابر ضربات بسیار مقاوم بوده و در صورت صدمات احتمالی براحتی و تنها در عرض چند دقیقه قابل ترمیم است . با گذشت زمان تغییری نیافته و هیچگونه ترک خوردگی بر روی دیوار و یا سقف مشاهده نخواهد گردید . پوشش بلکا عایق حرارتی ، برودتی و رطوبطی بوده و دمای محیط را بطور مطلوبی حفظ مینماید . بلکا دارای خاصیت صدا گیری بوده و رفلکس صدا را بطور چشمگیری کاهش میدهد

 

طبق آخرين آمار در حال حاضر، رنگهايي كه در بيشتر كشورهاي جهان سوم ودر حال توسعه استفاده مي شوند، در كشورهاي پيشرفته از چرخه استفاده خارج شده اند زيرا در آنها اكسيد سرب كه سرطان زاييش ثابت شده به كار رفته است و باعث مضرات بسيار زيادي براي كاركنان كارخانجات رنگ سازي مي شود. و همچنين براي مصرف كنندگاني كه در معرض استنشاق مواد فرار مي باشند مضر است پس از گذشت حدود 70 سال از توليد رنگ هنوز عيوب فراواني براي رنگ شيميايي موجود مي باشد. لذا به دلايل دانش ايراني بدين فكر افتاد كه لااقل براي رنگ آميزي اماكن و ساختمانها شالوده اي از تفكر قديمي كه مبتني بر استفاده مواد طبيعي بود و همچنين خلاقيت مدرنيسم را به عنوان پوششهاي سلولزي به بازار ارائه دهد.

 

با در نظر گرفتن تاريخ پيدايش بلکا به عنوان پوشش سلولزي اين نتيجه گيري مي شود كه بلکا صنعتي است كه با مرور زمان جايگزين رنگهاي ساختماني مي شود ودر عين حال زيبايي و سلامت بهداشتي و صرفه جويي منابع نفتي را به ارمغان مي آورد.

 

ويژگيهاي خاص نقاشی بلكا عبارتند از :

عايق حرارت

 http://naghashi.org/

عايق برودت

 

عايق صوت

 

بي نياز از زيرسازي

 http://naghashi.org/

نداشتن بو و مواد فرار هنگام اجرا

 http://naghashi.org/

خاصيت آنتي استاتيك: به دليل ساختار فيبري گرد و غبار و ملكولهاي سوخته در هوا را جذب نميكند.

 

مقاومت در برابر آتش و شعله ور نشدن

 http://naghashi.org/

ترك ها را مي پوشاند

 http://naghashi.org/

مقاومت در برابر ضربه

 http://naghashi.org/

كاهش بازتاب مستقيم نور

 

قابليت ترميم

 

نصب و اجرای یک روزه الی دو روز

بازدید رایگان از منزل و محل شما و محاسبه متراژ واقعی

انتخاب کد رنگ بلکا از کاتالوگ های واقعی

نصاب بلکا در محل شما

نقاشی ساختمان و نقاشی ساختمانی و بلکا و مولتی کالر 09127680354وسائل پوشش سلولزی, بلکا پوشش سلولزی, اجرای پوشش سلولزی, پوشش های سلولزی, طرح توجیهی پوشش سلولزی, دستگاه تولید پوشش سلولزی, طرح پوشش های سلولزی, پوشش سلولزی هر کیلو, انواع رنگ پوشش سلولزی, خط تولید پوشش سلولزی, پوشش های سلولزی توسکا, خرید دستگاه پوشش سلولزی, پوشش سلولزی – انرژی – دکوراسیون, پوشش های سلولزی درجه یک, طرح توجیهی پوشش های سلولزی, طرح پوشش های سلولزی دیواری, قیمت هر کیلو پوشش سلولزی, طرح توجيهي پوشش های سلولزی, مراحل تولید پوشش های الیافی و سلولزی, گالری عکس پوشش های سلولزی ساختمان, فروش دستگاه دست دوم پوشش سلولزی, اجرای پوشش سلولزی بدون بو و کثیف کاری, عکس های پوشش های سلولزی ,...
ما را در سایت نقاشی ساختمان و نقاشی ساختمانی و بلکا و مولتی کالر 09127680354 دنبال می کنید

نویسنده : قلی پور بازدید : 212 تاريخ : يکشنبه 12 آبان 1392 ساعت: 2:32